Treningstider

Her finner du treningstidene til lagene våre som benytter Lehmkuhlhallen og Stemmemyren. Treningstidene kan variere fra semester til semester.
For mer detaljert oversikt sjekk ut:
 
 

Lehmkuhlhallen

 MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag 
08:00-08:30Lacrosse HVaskFotballrypeneFutsal D
Vask08:00-08:30
08:30-09:00Lacrosse HVaskFotballrypeneFutsal D
Vask08:30-09:00
09:00-09:30Lacrosse HVaskFotballrypeneFutsal D
Vask09:00-09:30
09:30-10:00UltimateVaskFotballrypeneFutsal D
Vask09:30-10:00
10:00-10:30UltimateParkettguttaStallfyll
Futsal HDELING: Vixens + Stallfyll
10:00-10:30
10:30-11:00UltimateParkettguttaStallfyll
Futsal HDELING: Vixens + Stallfyll
10:30-11:00
11:00-11:30UltimateParkettguttaStallfyll
Futsal HDELING: Vixens + Stallfyll
11:00-11:30
11:30-12:00BadmintonParkettguttaStallfyll
Futsal HDELING: Vixens + Stallfyll
11:30-12:00
12:00-12:30BadmingtonFutsal HAllidrettParkettguttaDodgeball12:00-12:30
12:30-13:00BadmingtonFutsal HAllidrettParkettguttaDodgeball12:30-13:00
13:00-13:30DELING: Allidrett + Nytt initiativ
Futsal HAllidrettParkettguttaDodgeball13:00-13:30
13:30-14:00DELING: Allidrett + Nytt initiativ
Futsal HAllidrettParkettguttaDodgeball13:30-14:00
14:00-14:30DELING: Allidrett + Nytt initiativ
Håndball D/HInnebandy HUltimateCricket
14:00-14:30
14:30-15:00Basket H
Håndball D/HInnebandy HUltimateCricket
14:30-15:00
15:00-15:30Basket H
Håndball D/HInnebandy HUltimateCricket
15:00-15:30
15:30-16:00Basket H
Håndball D/HInnebandy HBadminton
Cricket
15:30-16:00
16:00-16:30Basket H
Håndball D/HInnebandy DBadminton
Håndball D/H16:00-16:30
16:30-17:00Innebandy H
Håndball D/HInnebandy DBadminton
Håndball D/H16:30-17:00
17:00-17:30Innebandy H
Håndball D/HInnebandy DDELING: (1/3) Volley H + (2/3) Kanonball
Håndball D/H17:00-17:30
17:30-18:00Innebandy H
Håndball D/HVixensDELING: (1/3) Volley H + (2/3) Kanonball
Håndball D/H17:30-18:00
18:00-18:30Active
Håndball D/HVixensDELING: (1/3) Volley H + (2/3) Kanonball
Håndball D/H18:00-18:30
18:30-19:00Active
DELING: Volley H + Volley D
VixensBSIHåndball D/H18:30-19:00
19:00-19:30Active
DELING: Volley H + Volley D
Basket HBSIBasket D
19:00-19:30
19:30-20:00Active (19:45)DELING: Volley H + Volley D
Basket HBSIBasket D
19:30-20:00
20:00-20:30BSIDELING: Volley H + Volley D
Basket HBSIBasket D
20:00-20:30
20:30-21:00BSISoftballBasket D
BSIBasket D
20:30-21:00
21:00-21:30BSISoftballBasket D
BSIStengt21:00-21:30
21:30-22:00BSISoftballBasket D
BSIStengt21:30-22:00

Stemmemyren

 Kunstgress 11-erSmåbanen 9-erDumpen (Oppe)
Mandag08.00-10.00-Rypene-
Mandag10.00-12.00-AF-
Mandag12.00-14.00Vixens--
Mandag14.00-16.00FK--
Tirsdag08.00-10.00---
Tirsdag10.00-12.001936Lacrosse H-
Tirsdag12.00-14.00LøkkefotballBaseball-
Tirsdag14.00-16.00HvilepulsTiki Breddefotball
Onsdag08.00-10.00AF -Lacrosse H
Onsdag10.00-12.00---
Onsdag12.00-14.00FC--
Onsdag14.00-16.00FK--
Torsdag08.00-10.00---
Torsdag10.00-12.001936--
Torsdag12.00-14.00Baseball--
Torsdag14.00-16.00Lekestue--
Fredag08.00-10.00---
Fredag10.00-12.00-DELING: FC + Hvilepuls
-
Fredag12.00-14.00FK--
Fredag14.00-16.00DELING: Lekestue + AF
-Breddefotball