MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag 
08:00-08:30LacrosseVaskBasket DBasket DVask08:00-08:30
08:30-09:00LacrosseVaskBasket DBasket DVask08:30-09:00
09:00-09:30LacrosseVaskBasket DBasket DVask09:00-09:30
09:30-10:00LacrosseVaskBreddefotballBasket DVask09:30-10:00
10:00-10:30BadmintonFutsalBreddefotballFutsalBadminton10:00-10:30
10:30-11:00BadmintonFutsalFutsaljenteneFutsalBadminton10:30-11:00
11:00-11:30BadmintonFutsalFutsaljenteneFutsalBadminton11:00-11:30
11:30-12:00BadmintonFutsalFutsaljenteneFutsalDeling: Stallfyll + Vixens11:30-12:00
12:00-12:30UltimateParkettguttaAll idrettParkettguttaDeling: Stallfyll + Vixens12:00-12:30
12:30-13:00UltimateParkettguttaAll idrettParkettguttaDeling: Stallfyll + Vixens12:30-13:00
13:00-13:30UltimateParkettguttaAll idrettParkettguttaDeling: Lacrosse + Ultimate13:00-13:30
13:30-14:00UltimateParkettguttaAll idrettParkettguttaDeling: Lacrosse + Ultimate13:30-14:00
14:00-14:30StallfyllHåndball D/HInnebandy HInnebandy HDeling: Lacrosse + Ultimate14:00-14:30
14:30-15:00StallfyllHåndball D/HInnebandy HInnebandy HBordtennis (1/3) Dogdeball (2/3)14:30-15:00
15:00-15:30StallfyllHåndball D/HInnebandy HInnebandy HBordtennis (1/3) Dogdeball (2/3)15:00-15:30
15:30-16:00StallfyllHåndball D/HInnebandy HBasket HBordtennis (1/3) Dogdeball (2/3)15:30-16:00
16:00-16:30ActiveHåndball D/HInnebandy DBasket HHåndball D/H16:00-16:30
16:30-17:00ActiveHåndball D/HInnebandy DBasket HHåndball D/H16:30-17:00
17:00-17:30ActiveHåndball D/HInnebandy DVolleyball H (1/3) Kanonball (2/3)Håndball D/H17:00-17:30
17:30-18:00ActiveHåndball D/HVixensVolleyball H (1/3) Kanonball (2/3)Håndball D/H17:30-18:00
18:00-18:30FotballrypeneHåndball D/HVixensVolleyball H (1/3) Kanonball (2/3)Håndball D/H18:00-18:30
18:30-19:00FotballrypeneHåndball D/HVixensBSIHåndball D/H18:30-19:00
19:00-19:30KRIKLacrosseBasket HBSIInternationals19:00-19:30
19:30-20:00KRIKLacrosseBasket HBSIInternationals19:30-20:00
20:00-20:30KRIKLacrosseBasket HBSIInternationals20:00-20:30
20:30-21:00BSISoftballVolleyball H (1/3) Volleyball D (1/3) Bordtennis (1/3)BSIInternationals20:30-21:00
21:00-21:30BSISoftballVolleyball H (1/3) Volleyball D (1/3) Bordtennis (1/3)BSIStengt21:00-21:30
21:30-22:00BSISoftballVolleyball H (1/3) Volleyball D (1/3) Bordtennis (1/3)BSIStengt21:30-22:00
Stallfyll og Lacrosse har partallsuker
Vixens og Ultimate har oddetallsuker